Особливості
Конектор із внутрішньою різзю Presto-PS (4017) використовується разом із кранами із зовнішньою різзю та різними адаптерами для під'єднання садових і стікальних шлангів до системи водопостачання. Робочий тиск до 4 атмосфер. Виготовляється конектор із якісного пластику, стійкого до механічних навантажень, дії добрив, ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Невелика вага, порівнюючи з металевими аналогами;
- Не іржавіє, виготовлений із пластику з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу та використання;
- Надійне з'єднання;
- Тривалий термін експлуатації.
Коротка інструкція з монтажу конектора:
- Змонтувати кран у магістральну трубу;
- Накрутити конектор по різі на кран;
- Приєднати зічаваний шлангг;
- Відкрити кран і подати воду в шланг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Аквастоп | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,026 кг |
| Вид різьби | внутрішня |
| Діаметр різьби | 19 мм (3/4") |
| Діаметр шланга (") | 12 мм (1/2") - 19 мм (3/4") |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 30 шт |
| Обсяг | 0,00009 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м^3 |
| Застосування | для з'єднання шлангів |
| Тип | з різьбою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴







