Топ продаж

Кран (50 шт.) кульовий прохідний для крапельної стрічки 16 мм LV-0117
850 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LV-0117 50шт
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Телефон компанії +380689602351
Особливості
Кран кульовий прохідний використовується для побудови систем крапельного поливання із застосуванням крапельної стрічки. Його використання дає змогу швидко та надійно з'єднати стрічку між собою й за потреби дає можливість окремо перекривати частину лінії поливу. Процес монтажу не займає багато часу та не вимагає спеціальних навичок. Кран виготовлений із якісного ПВХ, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету та водорозчинних добрив. Ця продукція захищена фірмовим логотипом компанії Presto-PS, остерігайтеся підробок.
Переваги
- Широкий хід гайки для надійного кріплення стрічки;
- Виготовлено з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Легкий хід запірного механізму;
- Простота монтажа;
- Не підтікає, не вимагає додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу проходного крана:
- Рівно обрізати кінці стрічки;
- Відкрутити на максимум підтискні гайки з двох сторін;
- Одягнути крапельну ленту;
- Закрутити підтискні гайки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Виробник | Presto-PS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,039 кг |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 50 шт |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Обсяг | 0,00012 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,0294 кг/м^3 |
| Застосування | для краплинної стрічки |
| Спосіб підключення | поджим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴/упаковка




