
Трійник йоржик Presto-PS для краплинної стрічки та трубки 16 мм (ВТ-021716)
17,63 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BT-021716
+380 (68) 960-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості
Трійник для краплинної стрічки та трубки Presto-PS (ВТ-021716) застосовується для побудови комбінованих систем крапельного поливу з використанням краплинної стрічки і краплинної трубки. З двох сторін з ребрами трійник вставляється в розрив сліпий краплинної трубки діаметром 16 мм. На що залишився вільний відвід одягається крапельна стрічка і фіксується підтискної гайкою. Виготовляється перехідник з високоякісного ПВХ, стійкий до механічних навантажень, дії водорозчинних добрив, ультрафіолетового випромінювання. Дана продукція захищена фірмовим логотипом компанії Presto-PS, остерігайтеся підробок.
Переваги
- Широкий хід гайки для надійного кріплення стрічки;
- Виготовлений з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- З'єднання йорж надійно фіксують перехідник в трубці.
Коротка інструкція з монтажу трійника для стрічки та трубки:
- З двох сторін вставити перехідник в сліпу трубку діаметром 16 мм;
- Відкрутити на максимум підтискну гайку;
- Одягнути стрічку крапельну;
- Затягнути підтискну гайку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трійник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,015 кг |
| Діаметр шланга (") | 16 мм |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 50 шт |
| Обсяг | 0,00006 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,0156 кг/м^3 |
| Застосування | для стрічки / трубки |
| Спосіб підключення | з'єднання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17,63 ₴





