
Заглушка для шланга туман Silver Spray 25 мм (GSE-0125)
10,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GSЕ-0125
+380 (68) 960-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості
Заглушка для шланга туман (GSE-0125) застосовується для побудови систем поливання дощуванням. Її використання дає змогу швидко та надійно заглушити шланг туман наприкінці гілки. За допомогою затискного кільця заглушка щільно з'єднується зі стрічкою туман діаметром 25 мм і перешкоджає витіканню води. Виготовлена з якісного ПВХ, довговічна, стійка до впливу ультрафіолету та водорозчинних добрив.
Переваги
- Затискне кільце надійно тримає стрічку;
- Виготовлений із первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Не підтікає, не вимагає додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу заглушки для стрічки туман:
- Відтягнути на максимум підтискне кільце;
- Одягнути ленту туман;
- Затягнути підтискне кільце.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Заглушка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,025 кг |
| Тип товару | Стрічка туман |
| Для шлангів діаметром | 25 мм |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Обсяг | 0,0001 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м^3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10,50 ₴






