Особливості
Кран кульовий Presto-PS (4025) застосовується в комбінації зі стандартними конекторами для побудови систем поливання з використанням гнучких садових шлангів і дощівників. Дає змогу швидко та надійно під'єднати шланг до джерела водопостачання. Процес монтажу не займає багато часу та не вимагає великих зусиль. Кран виготовлений із якісного пластику, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету та розчинів добрив.
Переваги
- Виготовлений із первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтажа;
- Надійне з'єднання;
- Не підтікає, не вимагає додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу крана:
- Змонтувати трійник/перехідник із зовнішньою різзю 3/4 дюйма в магістральну трубу;
- Накрутити по різі кран на перехідник/трійник;
- За допомогою стандартних конекторів з'єднати шланг с краном;
- Під'єднати з протилежного боку поливальний пістолет або дощівник;
- Відкрити кран, подати воду в систему.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.032 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | внутрішня |
| Діаметр різьби | 19 мм (3/4") |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 30 шт |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Обсяг | 0,0001 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м^3 |
| Тип | кран для конекторів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴



