
Шланг поливальний Presto-PS силікон садовий Caramel ++ (синій) діаметр 1/2 дюйма, довжина 50 м (CAR B-1/2 503)
1 900 ₴/бухта
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CAR B-1/2 503
Особливості
Шланг поливальний Presto-PS Caramel (CAR B-1/2 503) діаметром 12 мм (1/2") завдовжки 50 метрів виготовлень із полівінілхлориду високого якості, завдяки чому стійкий до дії води, різних видів водорозчинних удобрень, до механічних навантажень, стирання, дії прямого солнечного світла. Збільшена до 3 мм. шланга гладка та не створює перешкоди проходженню рідини, не містить у складі шкідливих для здоров'я та довкілля домішок.
Шланги Caramel універсальні у своєму застосуванні, вони однаково добре підходять як для поливання, так і для транспортування питної води. обладнанням. Чудово зарекомендували собі співвідношенням своєї ціни та надійності. Вони міцні, еластичні, стійкі до впливу ультрафіолетового випромінювання, використовують у широкому діапазоні робочих температур від +60 до - 5 °C без зміни своїх первинних технічних характеристик. Шлюб у складі шкідливих хімічних домішок робить їх застосування екологічно безпечним.
Переваги
- Рекомендовані для питної води;
- Використовуються під час тиску до 6 атмосфер;
- Не руйнуються під дією ультрафіолету ;
- Стійкі до розривів та пошкоджень;
- Зберігають гнучкість та еластичність у широкому діапазоні температур;
- Тривалий термін експлуатації.
- Для зрошення саду/міста/теплиць;
- Для миття автомобілів/мототехніки;
- Для миття доріжок, огорож, садового інвентарю;
- Транспортування питної води;
- Подавання води в поливальні системи.
Приклади використання шланга
З дощівниками:
- Змонтувати перехідник/трійник із зовнішньою різзю 3/4 у магістральну трубу;
- Приєднати до нього таймер для поливання ;
- За допомогою стандартного конектора з'єднати шланг із виходом таймера;
- Під'єднати конектором з аквастопом з протилежного боку шланга < u>дощівник;
- Встановити дощівник у місці проведення поливання;
- Відрегулювати за потреби сектор або режим поливання;
- Подати воду до магістральної труби;
- Виставити на таймері потрібний час і дні поливу (докладніше описування параметрів дивіться в доданій інструкції).
З поливальними пістолетами:
- < li>Змонтувати кран для під'єднання конекторів у підіймальну трубу;
- За допомогою стандартного конектора з'єднати короткий відрізок шланга з виходом крана;
- Під'єднати його іншим конектором із протилежного боку до входу котушки або візка;
- Під'єднати до адаптера котушки всередині шланг достатньої довжини до місця передбачуваного поливання; >
- На протилежному кінці шланга закріпити конектор з аквастопом;
- Під'єднати до нього поливальний пістолет;
- Після закінчення поливання вимкнути подання води краном і змотати шланг на котушку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Кількість шарів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 9 кг |
| Внутрішній шар харчової | Так |
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 50 м |
| Одиниця | 1 шт |
| Матеріал | ПВХ |
| Наявність армування | не армований |
| Обсяг | 0,023 м^3 |
| Об'ємна вага | 5,75 кг/м^3 |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Серія | Caramel |
| Тип | шланг садовий |
| Товщина стінки | 3 мм |
- Ціна: 1 900 ₴/бухта




