Особливості
Пістолет для поливання Presto-PS (7731) використовується для ручного поливання газонів середньої та невеликої площі, городів, квітників, прибирання доріжок на прибудинковій території, миття садового інвентарю та техніки. Поворотна головка пістолета має 8 положень і регулює форму струменя та ступінь розпилення води. Можливі режими роботи: м'який струмінь, жорстка струмінь, конус, туман, душ, плоский вертикальний, плоский горизонтальний. Вмикання та регулювання потоку води проводиться зручним прогумованим перемикачем на корпусі дощівника. Під'єднується до садових шлангів діаметром 1/2, 5/8 і 3/4 дюйма за допомогою стандартних конекторів. Рекомендований робочий тиск у системі від 2 до 4 атмосферних вод. Виготовлений поливальний пістолет із металу, довговічний, стійкий до механічних пошкоджень, впливу ультрафіолету та водорозчинних добрив.
Переваги
- Зручність і простота під'єднання;
- Універсальність використання — 8 режимів подавання води;
- Металевий корпус стійкий до пошкоджень;
- Зміна режиму роботи простим поворотом головки;
- Перемикач регулювання подавання води;
- Ергономічна прогумована ручка;
- Дає змогу вносити водорозчинні добрива;
- Надійна, обслуговальна конструкція.
Коротка інструкція з під'єднання поливного пістолета:
- Під'єднати гнучкий садовий шланг через кран до джерела водопостачання;
- За допомогою конектора з аквастопом під'єднати шланг до пістолета;
- Подати воду;
- Вибрати потрібний режим роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Італія |
| Дальність/радіус обприскування | 15 м |
| Діаметр шланга, що підключається | 1/2", 5/8", 3/4" |
| Матеріал | Метал |
| Регулювання струменя | Так |
| Стан | Новий |
| Стійкість до ультрафіолету | Так |
| Тип | Пістолет для поливу |
| Тип підключення шланга | Конекторний |
| Типи струменя | Душ, Товстий прямий струмінь, Плоский струмінь, Вертикальна струмінь, Конусний струмінь, Кутова струмінь, Проливний дощ, Тонка пряма струмінь, Туман |
| Фіксація витрати води | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,313 кг |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість режимів | 8 |
| Обслуговується | так, з інструментом |
| Обсяг | 0,0014 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,36 кг/м^3 |
| Застосування | Універсальний |
| Регулювання натиску води | Так |
| Режими роботи | м'яка струмінь / жорстка струмінь / конус / туман / душ / плоский вертикальний / плоский горизонтальний / дрібні струмені |
| Фіксатор кнопки подачі води | Немає |
- Ціна: 383,85 ₴









