Особливості
З'єднання Presto-PS (SC-0314) застосовується для побудови систем крапельного поливання з використанням крапельної трубки діаметром 3,5 мм. Дає змогу швидко та надійно з'єднати відрізки трубки між собою або усунути її розриви та пошкодження. Процес монтажу не займає багато часу та не вимагає спеціальних навичок. З'єднання виготовлене з якісного ПВХ, довговічне, стійке до впливу ультрафіолету та водорозчинних добрив.
Переваги
- Гострі ребра з'єднання для надійного кріплення трубки;
- Виготовлено з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтажа;
- Не підтікає, не вимагає додаткового ущільнення.
Коротка інструкція щодо монтажу з'єднання для трубки:
- Рівно обрізати кінці трубки;
- З двох боків надіти краплинну трубку на "ерш" на всю глибину.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,001 кг |
| Одиниця | 1 шт |
| Використовується з | трубкой 3.5 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Обсяг | 0,000003 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,0006 кг/м^3 |
| Розмір отвору | 3,5 мм |
| Спосіб монтажу | в отвір |
| Тип | з'єднання для трубки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2,30 ₴



