
Мікроджет Presto-PS крапельниця для поливання Туманоутворювач одинарний (MJ-1311)
13,36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: MJ-1311
Особливості
Крапельниця мікроджет Туманоутворювач використовується зі сліпою трубкою діаметром 16 і 20 мм або з трубкою для крапельниць діаметром 5 мм для побудови комбінованих систем крапельного поливу. Перевага та особливість крапельниці Туман – це можливість її використання для підкронового поливання рослин. Розпилення імітує дрібний туман і максимально наближене до природного зволоження ґрунту та повітря. Застосовується цей тип крапельниць для підвісного методу поливання на відкритому грунті або в теплицях, для зволоження повітря. Сектор поливання — 60°. Витрата води за тиску 1 атмосферу становить 12 л/год. Максимальний радіус поливання до 1,2 метра. Рекомендований робочий тиск у системі від 2 до 4, а мінімально потрібний для роботи спринклеру — 0,3 атмосфери.
Крапельниця мікроджет Presto-PS Туманоутворювач (MJ-1311) виготовлена з високоякісного, стійкого до впливу ультрафіолетового випромінювання й хімікатів пластику. Під час виробництва використовуються тільки первинні матеріали. Дає змогу швидко побудувати нову поливну систему або під'єднатися до вже наявної. Легке обслуговування та очищення у разі загрязнення.
Застосовується для поливання та позакореневого внесення добрив як на відкритому ґрунті, так і у парниках. Оптимально підходить для багаторічних чагарників, молодих хвойних дерев, розсади овочевих культур. Також цей різновид крапельниць служить основою для організації системи зрошення та підживлення квітів і розсади.
Переваги
- Простота встановлення;
- Універсальність використання;
- Висока ефективність та економність;
- Рівномірний розподіл вологи по всій площі поливу;
- Дає змогу вносити водорозчинні удобрення;
- Збереження оптимального рівня вологості грунту та повітря.
Застосування
- Зрошення невеликих теплиць/парників; ;
- Полив хвойних рослин;
- Прикореневе внесення добрив.
Коротка інструкція з монтажу крапельниці Туманутворювач:
- Підвісити гілки сліпа трубка вдоль рядів за допомогою кілець;
- Перпендикулярно рядам укласти магістральну трубу;
- На початку магістральної труби змонтувати фільтр для очищення води. сітчастий або дисковий;
- З'єднати трубку з трубою, що піддає, за допомогою ;стартерів або кранів;
- За потреби розводити трубки за допомогою трійників і куточків;
- Заглушити кінець кожної гілки за допомогою заглушки;
- У разі механічного пошкодження сліпої трубки використовуйте ремонтне з 'єднання;
- Прокласти відчинки в сліпій трубці на необхідному відстані за допомогою дирокола;
- У відверні встановити в відверні змонтувати установлення для під'єднання;
- Встановити крапельниці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Min робочий тиск | 0,3 bar |
| Вага | 0,003 кг |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Обсяг | 0,00001 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,0013 кг/м^3 |
| Робочий тиск | 1 bar |
| Радіус поливу | 1,2 м |
| Розмір краплі | туман |
| Витрата води | 9 л/год |
| Спосіб підключення | через стартер 5141 |
| Тип | крапельниця микроджет |
| Кут поливу | 60° |
- Ціна: 13,36 ₴











