
Шланг поливальний Presto-PS силікон садовий Caramel (червоний) діаметр 3/4 дюйма, довжина 50 м (SE-3/4 50)
2 850 ₴/бухта
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SE-3/4 50
Особливості
Шланг поливальний Presto-PS Caramel (SE-3/4 50) діаметром 19 мм (3/4") завдовжки 50 метрів. полівінілхлориду високого якості, завдяки чому стійкий до дії води, різних видів водорозчинних добрив, до механічних навантажень, стирання, дії прямого солнечного світла. створює перешкоду проходженню рідини, не містить у складі шкідливих для здоров'я та довкілля домішок. і для транспортування питної води. Унікальні риси серії Caramel. собі співвідношенням своєї ціни та надійності. Вони міцні, еластичні, стійкі до впливу ультрафіолетового випромінювання, використовують у широкому діапазоні робочих температур від +60 до - 5 °C без зміни своїх первинних технічних характеристик. Шлюб у складі шкідливих хімічних домішок робить їх застосування екологічно безпечним.
Переваги
- Рекомендовані для питної води;
- Використовуються під час тиску до 6 атмосфер;
- Не руйнуються під дією ультрафіолету ;
- Стійкі до розривів та пошкоджень;
- Зберігають гнучкість та еластичність у широкому діапазоні температур;
- Тривалий термін експлуатації.
- Для зрошення саду/міста/теплиць;
- Для миття автомобілів/мототехніки;
- Для миття доріжок, огорож, садового інвентарю;
- Транспортування питної води;
- Подавання води в полівальні системи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Шланг |
| Колір | Червоний |
| Кількість шарів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Max робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 10 кг |
| Внутрішній шар харчової | Так |
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 50 м |
| Одиниця | 1 шт |
| Матеріал | ПВХ |
| Наявність армування | не армований |
| Обсяг | 0,06 м^3 |
| Об'ємна вага | 15 кг/м^3 |
| Застосування | для саду/городу, для питної води |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Серія | Caramel |
| Тип | шланг садовий |
| Товщина стінки | 2,7 мм |
- Ціна: 2 850 ₴/бухта



