
Шланг поливальний Evci Plastik високого тиску Export діаметр 6 мм, довжина 50 м (VD 6 50)
1 143 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VD 6 50
Особливості
Шланг поливальний високого тиску Evci Plastik Export (VD 6 50) діаметром 6 мм завдовжки 50 метрів виготовляється з первинного високоякісного ПВХ, стійкий до тривалого впливу води, захищений від ультрафіолетового випромінювання, використовується для внесення водорозчинних органічних і неорганічних добрив. Міцний зовнішній захисний шар робить шланг стійким до різних механічних пошкоджень і протирання. Проміжний середній шар являє собою обплетення, виготовлене з міцної синтетичної нитки, вона робить шланг захищеним від розривів під дією високого тиску, шланг гарантовано витримує до 6 атмосфер. Внутрішній гладкий шар не містить у своєму складі шкідливих хімічних домішок, а також не створює опору потоку рідини всередині шланга.
Застосовуються для під'єднання пульверизаторів, фарбопультів, побутових і професійних обприскувачів. на виробництвах, у рибних господарствах для подавання кисню, на СТО.
Унікальні риси серії Export
Армовані тришарові шланги високого тиску серії Export виробництва заводу Evci Plastik Туреччина чудово зарекомендували себе своєю надійністю, міцністю, еластичністю, стійкістю до високого тиску та впливу ультрафіолету. Додатковим плюсом цих шлангів є можливість їх експлуатації без зміни згодом механічних параметрів за чималих перепадів температур від +60 до - 5 °C. Також вони не містять у своєму складі шкідливих хімічних домішок і роблять їх використання безпечним для рослин, людини та довкілля. Міцне сітчасте армування запобігає перегинам і скручуванню під час поливу, дає змогу зберігати міцність навіть за високого тиску та постійних механічних навантажень.
Застосовувані в процесі виготовлення високоякісні сировини та матеріали роблять можливим використання шлангів цієї серії терміном до 5-6 років.
Переваги
- Не перегинаються й не скручуються;
- Робочий тиск до 8 атмосфер;
- Стійкі до дії ультрафіолету;
- Стійкі до розривів і механічних пошкоджень;
- Гнучкі та еластичні в широкому діапазоні температур;
- Тривалий термін використання.
Застосування
- Під'єднання фарбопультів, обприскувачів, пульверизаторів;
- У харчовому виробництві наприклад, для пивних баків;
- Подавання кисню у воду озер, ставків, декоративних водойм;
- Ремонт внутрішніх систем автомобілів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Evci Plastik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Армований шланг | Так |
| Вид товару | Шланг |
| Довжина | 50 м |
| Довжина бухти | 50 м |
| Діаметр | 6 мм |
| Колір | Синій |
| Кількість шарів | 3 |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальна температура води | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 18 Бар |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Мінімальна температура води | -10 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1 Бар |
| Робочий тиск | 10 атм |
| Стан | Новий |
| Товщина стінки | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Вага | 4,45 кг |
| Внутрішній шар харчової | Немає |
| Одиниця | 1 шт |
| Матеріал | ПВХ |
| Наявність армування | армований |
| Обсяг | 0,014 м^3 |
| Об'ємна вага | 3,5 кг/м^3 |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Export |
| Тип | шланг високого давления |
- Ціна: 1 143 ₴





