Особливості
Дощівник круговий Баттерфляй на ніжці (3435) використовується для зрошення газонів середньої та невеликої площі, підійде так само для поливання городу. Ці дощовики розбризкують воду тонкими струменями, імітуючи природний дрібний дощ, й обробляють сектор ділянки захватом 360° за діаметра покриття до 10 метрів. Максимальна площа поливу становить 79 м^2.Можливе приєднання як до гнучкого садового шланга зі встановленням на ніжку або переносну триногу, так і стаціонарне встановлення на магістральну трубу за допомогою фітингів із внутрішньою різзю 12 мм (1/2"). Рекомендований робочий тиск у системі від 2 до 5 атмосфер. Витрата води за тиску 2 атмосфери до 0,5 м^3/год. Виготовлений дощівник із якісного ПВХ і латуні, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету та водорозчинних добрив.
Переваги
- Простота встановлення;
- Висока ефективність і точність поливання;
- Рівномірний розподіл вологи по всій площі;
- Дає змогу вносити водорозчинні добрива;
- Збереження оптимального рівня вологості ґрунту та повітря.
Коротка інструкція з монтажу дощівників:
Варіант мобільного встановлення
- Під'єднати гнучкий садовий шланг через кран до джерела водопостачання;
- За допомогою нарізного адаптера и конектора під'єднати шланг до треноге або ніжці;
- Вкрутити дощівник у триногу/ножку;
- Встановити дощівник на місце поливання;
- За потреби відрегулювати висоту триноги;
- Подати воду в систему.
Варіант стаціонарного використання
- Змонтувати жорстку магістральну ПВХ трубу діаметром 19-25 мм;
- У передбачуваних місцях встановлення дощівників встановити вертикально в розріз магістралі крани або трійники;
- Змонтувати в них вертикальний відрізок ПВХ труби необхідної висоти;
- За допомогою фітинга з внутрішньою різзю 1/2 дюйма з'єднати трубу та дощівник;
- Подати воду в систему.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,088 кг |
| Вид різьби | наружная |
| Діаметр різьби | 12 мм (1/2") |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Кількість форсунок | 1 |
| Максимальний діаметр поливу | 10 м |
| Обсяг | 0,0008 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,19 кг/м^3 |
| Площа поливу | 79 м^2 |
| Поворотні сопла | Немає |
| Підключення до конектора | Так |
| Прохідне підключення | Так |
| Робочий тиск | 2-5 bar |
| Витрата води | 0,5 м^3/год |
| Регулювання кута повороту | Немає |
| Режим поливу | круговий |
| Тип | обертовий |
| Кут поливу | 360° |
- Ціна: 98,94 ₴












