
Крапельна трубка сліпа Presto-PS діаметр 16 мм, довжина 150 м (TS150-16)
850 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TS150-16
Особливості
Сліпа крапельна трубка є найбільш універсальним і недорогим вибором для створення системи крапельного поливання. Основним перевагою сліпої крапельної трубки, порівнюючи з крапельною стрічкою та багаторічною трубкою з крапельницями, є можливість організувати поливання на ділянках із нерівномірно посадженими рослинами.
Для побудови системи на основі сліпої трубки необхідно додатково купувати садові крапельниці. Відстань між крапельницями задається довільно, залежно від місця розташування конкретної рослини. Капельниці встановлюються під корінь у заздалегідь підготовлені за допомогою дірокола відчини. Сліпа капельна трубка Presto-PS (TS150-16) є собою ПВХ-кажу діаметром 16 мм із товщиною стінки 1 мм. Стінка трубки суцільна, без отворів та вбудованих емітерів. Широкий вибір фітингів і крапельниць дає змогу швидко та легко створити нову зрошувальну систему або під'єднатися до вже наявної. Завдяки наявності в складі трубки ультрафіолетового фільтра знижується вплив на неї сонячних лучів, що гарантує тривале використання 4-5 років і більше.
та внесення добрив як на відкритому ґрунті, так і в теплицях для зволоження повітря за допомогою розпилювачів "Туман". Крім звичайних видів застосування, оптимально підходить для організації поливу дачних і прибудинкових ділянок, живоплоту, квітів у горщиках, садів, виноградників, ягідних культур.
терміни та з мінімальними витратами праці. Використовуйте лише розчинні у воді удобрення. Перед завершенням зрошення промивайте трубки, щоб уникнути відкладення осаду.Переваги
- Простота монтажу системи;
- вільне розташування крапельниць;
- Універсальність використання;
- Дає змогу вносити водорозчинні удобрення.
Застосування
- Полив сільськогосподарських культур на відкритому ґрунті;
- Полив сільськогосподарських культур у парниках та теплицях;
- Поливання розсади на відкритому та закритому ґрунті;
- Поливання декоративних рослин і квітів;
- Домашні ділянки.< /li>
Коротка інструкція з монтажу сліпої крапельної трубки:
- Укласти гілки трубки вдоль рядів;
- Перпендикулярно рядам укласти магістральну трубу;
- На початку магістральної труби змонтувати фільтр для очищення води. сітчастий або дисковий;
- З'єднати трубку з трубою , що піддає, за допомогою стартерів або кранів;
- Одягнути трубку на стартер;
- За потреби розводити трубки за допомогою трійників і куточків;
- Проробити відчини 3 мм на необхідному відстані за допомогою дироколи ;
- Встановити крапельниці потрібного вигляду;
- Заглушити кінець кожної гілки за допомогою заглушки;
- Закріпити трубку на землі притискною спицею;
- У разі механічного пошкодження сліпої трубки використовуйте ремонтне з'єднання. < /ol>

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Evci Plastik |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Трубка для крапельного поливу |
| Довжина | 150 м |
| Довжина бухти | 150 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Колір | Чорний |
| Робочий тиск | 3 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна трубка |
| Товщина стінки | 1.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Max робочий тиск | 1,8 bar |
| Min робочий тиск | 0,4 bar |
| Вага | 9,10 кг |
| Вид крапельниці | без крапельниць |
| Габаритні розміри д/ш/в | 59*59*25 см |
| Одиниця | 1 шт |
| Обсяг | 0,086 м^3 |
| Об'ємна вага | 21,60 кг/м^3 |
| Стійкість до ультрафіолету | Да |
- Ціна: 850 ₴










