Особливості
Встановлення для поливання Presto-PS "Туман" використовується для під'єднання крапельниць мікроджет до сліпої трубки діаметром 16 і 20 мм для створення підвісних систем крапельного поливання . Перевага встановлення Туман полягає в універсальності систем, побудованих на її основі. Застосовується для поливання як на відкритому ґрунті, так і в теплицях. Сумісна без використання додаткового адаптера з такими крапельницями мікроджет: MJ 1302 / MJ 1402 / MS 1101A / MS 1101B, забезпечена антидренажним клапаном для запобігання витіканню води, якщо немає в системі тиску.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,055 кг |
| Довжина | 50 см |
| Одиниця | 1 шт |
| Використовується з | MJ 1302 / MJ 1402 / MS 1101A / MS 1101B |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Матеріал | Пластик |
| Обсяг | 0,00012 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м^3 |
| Застосування | антикапля |
| Спосіб монтажу | в отвір 4 мм |
| Тип | установка туман |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴










