
Крапельниця для поливання Presto-PS мікроджет Колібрі MS-8080 (MS-8160)
10,31 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: MS-8160
Особливості
Крапельниця мікроджет Колибрі використовується зі сліпою трубкою діаметром 16 і 20 мм або з трубкою для крапельниць діаметром 5 мм для побудови комбінованих систем крапельного поливання. Ці крапельниці мають надійний запатентований механізм для забезпечення високої продуктивності та рівномірності зрошення. Перевага та особливість крапельниці Колибрі — це можливість її використання для підкронового поливання рослин. Розпилення імітує дрібний дощ і максимально наближене до природного зволоження ґрунту та повітря. Застосовується цей тип крапельниць для підвісного та наземного методів поливання на відкритому грунті та в теплицях для рослин із великою кореневою системою. Можуть також використовуватися для поливання дерев та чагарників, для систем охолодження та захисту від замерзання. Сектор поливання — 360°. Витрата води за тиску 1 атмосферу становить 80 л/год. Максимальний діаметр поливання до 7 метрів. Рекомендований робочий тиск у системі від 2 до 4, а мінімально потрібний для роботи спринклеру — 0,5 атмосфери. -8160) Виготовлена з високоякісного, стійкого до впливу ультрафіолетового випромінювання й хімікатів пластику. Під час виробництва використовуються тільки первинні матеріали. Дає змогу швидко побудувати нову поливну систему або під'єднатися до вже наявної. Легке обслуговування та очищення у разі загрязнення. Застосовується для поливання та внесення добрив як на відкритому ґрунті, так і у парниках. Підходити для багаторічних чагарників, молодих хвойних дерев, розсади овочевих культур. Також цей різновид крапельниць служить основою для організації системи зрошення та підживлення квітів і розсади.
Переваги
- Простота встановлення;
- Універсальність використання;
- Висока ефективність та економність;
- Рівномірний розподіл вологи по всій площі поливу;
- Дає змогу вносити водорозчинні удобрення;
- Збереження оптимального рівня вологості грунту та повітря.
Застосування
- Зрошення невеликих теплиць/парників; ;
- Полив хвойних рослин;
- Внесення добрив.
Коротка інструкція з монтажу крапельниці Колібрі:
- Підвісити гілки сліпа трубка вдоль рядів за допомогою кілець;
- На початку магістральної труби змонтувати фільтр для очищення води. > або дисковий;
- З'єднати трубку з трубою, що піддає, за допомогою стартерів або кранів ;
- За потреби розводити трубки за допомогою трійників і куточків;
- Заглушити кінець кожної гілки за допомогою заглушки;
- У разі механічного пошкодження сліпої трубки використовуйте ремонтне з'єднання;
- Прокласти відчини в сліпій трубці на необхідному відстані за допомогою дирокола;
- В відверні встановити адаптер 5145 або адаптер із різзю 5146;
- Встановити крапельниці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Min робочий тиск | 0.5 bar |
| Вага | 0,004 кг |
| Діаметр поливу | 6,5 м |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Обсяг | 0,00003 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,0075 кг/м^3 |
| Робочий тиск | 2 bar |
| Розмір краплі | дрібна крапля |
| Витрата води | 80 л/год |
| Спосіб підключення | через адаптер 5145/5146 |
| Тип | крапельниця микроджет |
- Ціна: 10,31 ₴






