Особливості
Спиця для крапельниць Presto-PS (MS-0137) застосовується для побудови систем крапельного поливу в комбінації з трубкою діаметром 3,5 мм і садовими крапельницями. Її використання дозволяє швидко і надійно закріпити крапельницю безпосередньо біля зрошуваного рослини. Трубка з крапельницею фіксується в прорізі спиці і вона вставляється в грунт. Виготовлена з якісного ПВХ, довговічна, стійка до впливу ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Фіксація крапельниці максимально близько до рослині;
- Виготовлена з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу і використання.
Коротка інструкція з монтажу спиці для крапельниць:
- Взяти магістральну трубу 16 мм;
- З допомогою діркопробивача проколоти отвір діаметром 3 мм;
- Вставити стартер в отвір;
- Надіти трубку 3.5 мм;
- Підключити крапельниці;
- Зафіксувати трубку з крапельницею в спиці;
- Встановити спицю в грунт у місці поливу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,002 кг |
| Довжина | 14 см |
| Одиниця | 1 шт |
| Використовується з | трубкой 3.5 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Обсяг | 0,00001 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,0027 кг/м^3 |
| Застосування | фіксація крапельниць |
| Спосіб монтажу | в землю |
| Тип | спиця для крапельниць |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 ₴



