
Адаптер внутрішній Presto-PS для мікроджетів (5145)
10,09 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5145
+380 (68) 960-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості
Адаптер внутрішній Presto-PS (5145)застосовується для створення систем крапельного поливу з використанням сліпої трубки діаметром 16 і 20 мм для під'єднання крапельниць мікроджет. З'єднується з крапельницями за допомогою трубки діаметром 5 мм, або встановлюється безпосередньо у відвір у сліпу трубку 16 мм. З протилежного боку на стартер одягаються крапельниці мікроджет MJ-1603, MS-8030, MS-8060, MS-8130 та MS-8160. Адаптер виготовлений із якісної первичної сировини, довговічної, стійкої до впливу ультрафіолету та добрив. УФ-стабілізатора;
Коротка інструкція з монтажу адаптера:
- Взяти магістральну трубу 16 мм;
- Проколоти відвір діаметром 3 мм за допомогою дирокола;
- Вставити адаптер у відвір;
- Встановити на стартер мікроджети.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,001 кг |
| Одиниця | 1 шт |
| Використовується з | MJ 1603 / MS 8030 / MS 8060 / MS 8130 / MS 8160 |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Обсяг | 0,000003 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,0008 кг/м^3 |
| Застосування | підключення микроджет |
| Спосіб монтажу | в шланг діаметром 5 мм |
| Тип | внутрішній адаптер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10,09 ₴



