Особливості
Адаптер зовнішній Presto-PS (5141) мікроджет. Вбудовується у отвір у стінці трубки діаметром 3 мм. З протилежного боку на стартер одягаються крапельниці мікроджет MJ-1302, MJ-1402, MS-1101A та MS-1101B. Адаптер виготовлений із якісної первичної сировини, довговічної, стійкої до впливу ультрафіолету та добрив. УФ-стабілізатора;
Коротка інструкція з монтажу адаптера:
- Взяти магістральну трубу 16 мм;
- Проколоти відвір діаметром 3 мм за допомогою дирокола;
- Вставити адаптер у відвір;
- Встановити на стартер мікроджеті MJ 1302 / MJ 1402 / MS 1101A / MS 1101B.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,001 кг |
| Одиниця | 1 шт |
| Використовується з | MJ 1302 / MJ 1402 / MS 01101A / MS 01101B |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Обсяг | 0,000004 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,001 кг/м^3 |
| Застосування | підключення микроджет |
| Спосіб монтажу | в отвір 3 мм |
| Тип | зовнішній адаптер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5,91 ₴










