Особливості
Стартер для трубки 5 мм Presto-PS (5142) застосовується під час створення систем крапельного поливу для переходу зі сліпою трубкою діаметром 16 і 20 мм на крапельну трубку 5 мм і під'єднання крапельниць мікроджет. Вбудовується у отвір у стінці трубки діаметром 3 мм. З протилежного боку на стартер одягається трубка і через адаптер під'єднується мікроджет. Стартер виготовлений із якісної первичної сировини, довговічної, стійкої до впливу ультрафіолету та добрив. УФ-стабілізатора;
Коротка інструкція з монтажу стартера:
- Взяти магістральну трубу 16 мм;
- Проколоти відвір діаметром 3 мм за допомогою дирокола;
- Вставити стартер у відвір;
- Вдягнути на стартер трубку 5 мм:
- Через адаптери 5141 або 5145 встановити в трубку мікроджеті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,001 кг |
| Одиниця | 1 шт |
| Використовується з | трубкою 5 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Обсяг | 0,000002 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,0005 кг/м^3 |
| Застосування | стартер для шлангу |
| Спосіб монтажу | в отвір 3 мм |
| Тип | стартер на 1 вихід |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6,90 ₴



