
Шланг 20 метрів 1/2 дюйма садовий Idro Green для поливання діаметр довжина 20 м IG1/2-20
780 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: EGG 1/2 20
Особливості
Шланг садовий Green (EGG 1/2 20) діаметром 12 мм (1/2") завдовжки 20 метрів виготовлений із високоякісного ПВХ, стійкого до впливу води та добрив. Щільний зовнішній шар захищає від механічних пошкоджень та ультрафіолетового випромінювання. проміжний шар виготовлений з армувального обплетення, синтетичного волокна, який робить шланг стійким до впливу високого тиску до 6 атмосфер і стійким на розривання. Внутрішній гладкий шар не створює опору потоку води, перешкоджає розмноженню бактерій і водоростей і не містить шкідливих домішок свинцю, барію та кадмію.
Застосовується для поливання газонів, городу, саду, миття доріжок, автомобілів, велосипедів.
Унікальні риси серії Green
Тришарові армовані шланги серії Euro Guip Green виробництва Італії вирізняються міцністю, еластичністю, стійкими до ультрафіолетового випромінювання. Допускають використання в широкому діапазоні температур довкілля від +50 до -5 °C без зміни своїх експлуатаційних характеристик. Не містять у своєму складі шкідливих домішок. Міцне внутрішнє армування ниткою з поліестеру дає змогу шлангу не скручуватися й не перегинатися. Зберігає гнучкість і еластичність навіть за високих тисків. Завдяки застосуванню виключно якісних матеріалів, сучасному технологічному виробництву та постійному контролю якості цей шланг дає змогу використовувати його до 8 років без втрати первинних властивостей.
Компанія Presto-PS є офіційним представником заводу Tecnotubi в Україні.
Переваги
- Не скручується;
- Стійкий до впливу високого тиску;
- Стійкий до впливу УФ-випромінювання;
- Стійкий до механічних пошкоджень;
- Висока гнучкість і еластичність;
- Тривалий термін використання.
Застосування
- Поливання саду/города;
- Миття автомобілів/велосипедів;
- Миття доріжок, парканів та садового інвентарю;
- Подавання технічної води в поливну систему.
Приклади використання шланга
З дощівниками:
- Змонтувати перехідник/трійник із зовнішньою різзю 3/4 у магістральну трубу;
- Приєднати до нього таймер для поливання ;
- За допомогою стандартного конектора з'єднати шланг із виходом таймера;
- Під'єднати конектором з аквастопом з протилежного боку шланга дощівник;
- Встановити дощівник у місці проведення поливання;
- Відрегулювати за потреби сектор або режим поливання;
- Подати воду в магістральну трубу;
- Виставити на таймері необхідний час і дні поливання (підробне описування налаштування дивіться в інструкції, що додається).
З поливальними пістолетами:
- Змонтувати кран для під'єднання конекторів у підіймальну трубу;
- За допомогою стандартного конектора з'єднати короткий відрізок шланга з виходом крана;
- Під'єднати його другим конектором із протилежного боку до входу котушки або візка;
- Під'єднати до адаптера котушки всередині шланг достатньої довжини до місця передбачуваного поливання,;
- На протилежному кінці шланга закріпити конектор з аквастопом;
- Під'єднати до нього поливальний пістолет;
- Після закінчення поливання вимкнути подавання води краном і змотати шланг на котушку.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Кількість шарів | 3 |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Вид товару | Шланг |
| Довжина | 20 м |
| Товщина стінки | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0,008 м^3 |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Серія | Euro Guip Green |
| Застосування | для саду/городу |
| Об'ємна вага | 1,96 кг/м^3 |
| Тип | шланг садовий |
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Матеріал | ПВХ |
| Наявність армування | армований |
| Внутрішній шар харчової | Немає |
| Одиниця | 1 шт |
| Вага | 1,2 кг |
- Ціна: 780 ₴






