Турция 16/200м

Трубка 200 метрів 20 см 16 мм для крапельного поливання з евітером "Evci Plastik"
1 350 ₴/бухта
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 16 20см 200м
+380 (68) 960-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТУРЕЧКІ ТЕХНОЛОГІЇ "Evci Plastik"
Багаторічна трубка для крапельного поливання Evci Plastik, діаметр 16 мм, 1 мм, 20 см, (200 м)
- Багаторічна трубка для крапельного поливання (емітерна) відстань між крапельницями 20 см. - ця трубка призначена для крапельного зрошення обраної вами ділянки, товщина цієї трубки 1 , виготовлена вона з високоякісних матеріалів, саме тому вона слугуватиме довше за звичайну крапельну стрічку. У цій трубці вмонтовані еміттери (крапельниці) Водовилив кожної з них до 2 л./год.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Evci Plastik |
| Вид товару | Трубка для крапельного поливу |
| Відстань між водовипусками/емітером | 20 см |
| Довжина | 200 м |
| Довжина бухти | 200 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний робочий тиск | 6 Бар |
| Матеріал шланга | Поліетилен |
| Мінімальний робочий тиск | 0.5 Бар |
| Робочий тиск | 0.5 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна трубка |
| Товщина стінки | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴/бухта









