
Стрічка 10 см 300 метрів 8 mill крапельна евіттерна "CORSO"
990 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: КОР 10см-400
ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
Крапельна стрічка CORSO for Italy technology має самоочисні плоскі іміттери, які зменшують накопичення частинок усередині лабіринту, навіть за низьких робочих тисків. Вхідний отвір фільтра та широкі проходи лабіринту запобігають засміченню емітера. Стійка до УФ випромінювання. Стійка до хімікатів і добрив, використовуваних у сільському господарстві. Виготовлена з високоякісного первинного поліетилену. Рівномірна витрата води на більшій відстані, порівнюючи з щілинною крапельною стрічкою.
Крапельна стрічка: спосіб застосування, принцип дії.
Крапельна стрічка — це головний елемент у системі крапельного зрошення. Саме через неї просочується рідина з добривами в ґрунт. Наша компанія виробляє крапельні стрічки та їх реалізацією: стрічка зі щілинним типом крапельниць і стрічка з турбулентними плоскими крапельницями (емітер). Купити крапельні стрічки цих різновидів можна, зв'язавшись до нас.
Спосіб застосування:
- Перед укладанням шлангів необхідно таке:
- Зрізати захисну плівку та відкрити серцевину.
- Встановити рулон на пристрій для розкладки.
- Прибрати захисну плівку навколо шланга.
- Позбутися захисного картону з котушки.
- Шланг треба подати на розкладальну трубу, спрямувати водовипуск крапельниць угору.
Принцип дії стрічки крапельного поливання:
- Рідина надходить у регульований канал із труби, що передає, через безліч фільтрувальних отворів.
- Проходить через лабіринт, який регулює витрату води.
- Турбулентний еміттер, інтегрований у краплинну стрічку, містить лабіринтовий канал.
- Турбулентний еміттер рівномірно розподіляє воду для поливання та розрахований на менші засмічення.
Укладання шлангів:
- Встановлюють шланги збоку від посадок, якщо рослини ростуть на грядці в один ряд.
- Встановлюємо шланги між посадками, якщо рослини ростуть у два ряди на грядці.
Не варто забувати:
- Крапелиці мають бути спрямовані вгору.
- Швидкість розкладки регулюється з огляду на стан поля, під час встановлення шлангів під ґрунт.
- Використовувати глибинний диск для забезпечення однакової глибини на механізмі подавання шланга.
ОПИС:
Лента капельного полива 100 м.
Переваги системи:
• Крапельна стрічка укладається на землю поруч із рослиною, для місцевого застосування (вибір складається тільки в відстані між лунками/крапельницями) — вона практично невагома.
• Легко монтується — набір укомплектований усіма необхідними фітингами.
• У разі засмічення стрічки — просто робиться корекція на смуги поливу.
Економія води та часу!
Зрошення в теплицях і парниках.
Переваги системи:
• Крапельна стрічка укладається на землю поруч із рослиною, для місцевого застосування (вибір складається тільки в відстані між лунками/крапельницями) — вона практично невагома.
• Легко монтується — набір укомплектований усіма необхідними фітингами.
• У разі засмічення стрічки — просто робиться корекція на смуги поливу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Вид товару | Стрічка для крапельного поливу |
| Відстань між водовипусками/емітером | 10 см |
| Довжина бухти | 400 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний робочий тиск | 2 Бар |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Мінімальний робочий тиск | 0.7 Бар |
| Робочий тиск | 0.7 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аквастоп | Немає |
| Діаметр шланга підключається | 1/2" |
| Матеріал | Пластик |
| Зовнішня різь | 1/2" |
| Розмір (") | 1/2 |
- Ціна: 990 ₴



