
Крапельна стрічка 6 mills 20 см 1,6 л/год 500 метрів еміттерна Ultra LIN 16 Metzerplas 43
1 480 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ULM-20 (500)
ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
| Водозлив крапельниці |
1 , 6 л/год ОсобливостіУ наявності еміттерна стрічка крапельного поливання «Ultra LIN» преміум'якості для поливання рослин і сільхезокультуру, від компанії Metzerplast, країна виробника Ізраела. Стрічка крапельного поливання Ultra LIN 16, зроблена з високоякісної сировини з ультрафіолетовими добавками, які сприяють довгостроковій роботі стрічки крапельного поливання на відкритій місцевості, під прямим потраплянням сонячних променів. Використовуючи стрічку крапельного поливання Ultra LIN 16 ви заощадите свій час, фінанси, енергоносітелі та водночас отримаєте якісне та рівномірне поливання рослин. Некомпенсована крапельна лінія з жорстким імітером. Перший рівень захисту широкий — фільтрційний канал на вході в крапельниці запобігає проникненню зважених частинок всередину крапельниці. Перший рівень захисту широкий — фільтрційний канал на вході в крапельниці запобігає проникненню зважених частинок всередину крапельниці. Другий рівень захисту — турбулентний потік, спеціальна форма каналу створює вихровий потік води та частинки води, що потрапили в крапельницю, вимиваються в разі зміни швидкості потоку води поблизу крапельниці. Крапельна стрічка є ідеальним рішенням для прикореневого зрошення та внесення всіх видів водорозчинних добрив. Застосовується для вирощування рядових культур, у ландшафтному дизайні, у теплицях для вирощування овочів і промислових культур, чудово підходить для дрібних господарських ділянок. Завдяки широкому асортименту фітингів стрічку просто монтувати в уже наявну систему поливання. Стрічка легко та швидко розстилається. Завдяки вмісту в складі стрічки ультрафіолетового фільтра знижується вплив сонячних променів, що гарантує використання стрічки 3 роки й більше. Використовуйте тільки розчинні у воді добрива. Перед завершенням зрошення промивайте трубки, щоб уникнути відкладення осаду. Максимально допустима довжина однієї гілки становить 120 метрів, витрата води з однієї крапельниці — 1,6 літра на годину, це обов'язково враховувати для правильного добору складників системи поливання крапельною стрічкою. Рівномірність зрошення 85-90%. Переваги
|
|---|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metzerplas |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вид товару | Стрічка для крапельного поливу |
| Витрата води (м3/год) | 1.6 |
| Відстань між водовипусками/емітером | 20 см |
| Довжина бухти | 500 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальна робоча температура | 75 град. |
| Максимальна температура води | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 2 Бар |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Мінімальна температура води | -10 град. |
| Робочий тиск | 1 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 6 мм |
- Ціна: 1 480 ₴






