40мм-100метров

Лента «Туман» (Silver Rain) ⌀ 40 (100 м.)
980 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: UP 1
+380 (68) 960-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасування 1шт.
ОПИС:
Шланг туман діаметр 40 Спрей шланг "Туман - Silver Rain" являє собою поліетиленову тонкостіну трубу діаметром 40 мм з відверстиями малого деаметра. Цей шланг призначений для зрошення методом поверхневого розбризкування. Світлостабілізувальні домішки, що застосовуються у стрічці, захищають її не тільки від ультрафіолетового випромінювання, а також роблять стійкою до хімічного впливу на неї пестицидів та різних добрив, що застосовуються в процесі вирощування рослин, ніж збільшують термін її експлуатації. Система крапельного зрошення туман ефективніша і економніша, ніж традиційні системи розпилення. Ця система розстильується легко та швидко, не закручується. Монтаж крапельної стрічки коштує дешевше та займає менше години. Підвищує врожайність культур. Стрічка для крапельного зрошення туман - система верхнього поливання, методом розбризкування (дощування). складається з круглого гнучкого шланга, який легко монтується. Стрічка виробляється тільки з первинних матеріалів, що застосовуються у виробах, що контактують із їжею.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SLD |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Стрічка туман |
| Довжина | 100 м |
| Довжина бухти | 100 м |
| Діаметр | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний робочий тиск | 1.7 Бар |
| Мінімальний робочий тиск | 0.4 Бар |
| Робочий тиск | 1.7 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр шланга підключається | 1/2" |
| Зовнішня різь | 1/2" |
| Розмір (") | 1/2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴/упаковка


