ТУМАН 32мм-200м

Стрічка «Туман» 32 мм (200 м.)
1 055 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: UP 1
+380 (68) 960-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасування 1шт.
ОПИС:
Стрічка Туман (діаметр 32, (200 м)
- Довжина бухти 200 м
- Стан Новий
- Тип Крапельна стрічка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SLD |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Стрічка туман |
| Довжина | 200 м |
| Діаметр | 32 мм |
| Колір | Чорний |
| Мінімальний робочий тиск | 0.5 Бар |
| Робочий тиск | 1.5 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр шланга підключається | 1/2" |
| Зовнішня різь | 1/2" |
| Розмір (") | 1/2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 055 ₴/упаковка


