
Крапельниця з компенсацією тиску (4 л/год) (100 шт.)
479 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: UP 100
+380 (68) 960-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасування 100шт.
ОПИС:
Призначена для стрічок крапельного поливання. Крапельниця широко застосовується у зрошенні таких культур: виноград, квіти, тепличні культури, гірчичні рослини, а також ландшафтний дизайн, озеленення і особливо якщо культури вирощуються на субстраті.
- Простота встановлення;
- Універсальність використання;
- Висока ефективність і точне водозлиття;
- Рівномірний розподіл води по всій довжині лінії поливу;
- Можливість використання на ділянках із великими перепадами висоти;
- Розбірна конструкція для легкого чищення;
- Дає можливість вносити водорозчинні удобрення;
- Збереження оптимального рівня вологості ґрунту;
- Низька ціна.
- • Виробник – Santehplast
- • Країна виробник — Україна
- • Тип – Крапельниця
- • Матеріал корпусу – Пластик
- • Витрати — 4л./рік.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SLD |
| Країна виробник | Україна |
| Аквастоп | Ні |
| Діаметр | 16 мм |
| Діаметр шланга, що підключається | 1/2" |
| Зовнішня різьба | 1/2" |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір (") | 1/2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Кран |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Жовтогарячий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴/упаковка


