
Крапельна стрічка 30 см (100 метрів)
300 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: UP 1-30-100
ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
ОПИС:
Лента капельного полива 100 м.
Переваги системи:
• Крапельна стрічка укладається на землю поруч із рослиною, для місцевого застосування (вибір складається тільки в відстані між лунками/крапельницями) — вона практично невагома.
• Легко монтується — набір укомплектований усіма необхідними фітингами.
• У разі засмічення стрічки — просто робиться корекція на смуги поливу.
Економія води та часу!
Зрошення в теплицях і парниках.
Переваги системи:
• Крапельна стрічка укладається на землю поруч із рослиною, для місцевого застосування (вибір складається тільки в відстані між лунками/крапельницями) — вона практично невагома.
• Легко монтується — набір укомплектований усіма необхідними фітингами.
• У разі засмічення стрічки — просто робиться корекція на смуги поливу.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SLD |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Стрічка для крапельного поливу |
| Відстань між водовипусками/емітером | 30 см |
| Довжина | 100 м |
| Довжина бухти | 100 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний робочий тиск | 1.5 Бар |
| Мінімальний робочий тиск | 0.5 Бар |
| Робочий тиск | 1.5 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Аквастоп | Немає |
| Розмір (") | 1/2 |
| Зовнішня різь | 1/2" |
| Діаметр шланга підключається | 1/2" |
- Ціна: 300 ₴/упаковка


