шаг 30см 500м

Стрічка
1 200 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: UP 1
+380 (68) 960-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасування 1шт.
ОПИС:
- Країна-виробник Україна
- Тип Крапельна стрічка
- Стан Новий
- Відстань між водовипусками/емітерами 30 см
- Щілинна крапельна стрічка Garden Tools 30 см
500 м 8 mil використовується для поливання полів і городів водоощадним способом. Для кращого показника продуктивності її допустимо закопувати в рядок. Велика довжина виробу дає змогу одним таким рукавом зрошити протяжну зону, а близьке розташування щілин на крапельній стрічці Garden Tools дає змогу застосовувати його для зволоження моркви, зелені, цибулі та інших густо висаджуваних культур. Водночас з них не змивається захисне покриття й не виникають сонячних опіків.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SLD |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Стрічка для крапельного поливу |
| Відстань між водовипусками/емітером | 30 см |
| Довжина бухти | 500 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Колір | Чорний |
| Мінімальний робочий тиск | 0.5 Бар |
| Робочий тиск | 1.5 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴/упаковка


