
Стрічка крапельного поливання щілинна 1000 м 20 см LABYRINTH щільність 8 mil
2 300 ₴/бухта
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1000м/20см
УВАГА покупці
робіть замовлення в телефонному режимі будуть знижки-%
ВАЙБЕР Тел.0994485407
0689602351
0956865857
УВАГА покупці
робіть замовлення в телефонному режимі будуть знижки
телефонуйте будь ласка, для консультації
наші фахівці допоможуть вам вибрати
абсолютно безплатно
З повагою 354 компанії Аміна Артурівна
http://aminajc.com.ua
З повагою 354 компанії Аміна Артурівна
Крапельна стрічка 20 см
Бухта 1000 м
Виробник Корея технологія
Устікуючи до ультрафіолету
Крапельна стрічка LABIRINTH Drip Tape від українського виробника. Ця стрічка виробляється з первинної сировини з додаванням високоякісних пластифікаторів, що забезпечують стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Стрічка відрізняється від збільшеної товщиною стінок — 0,20 мм, що відповідає товщині 8mil. Така товщина стін дає змогу використовувати стрічку впродовж 3-5 сезонів за дотримання умов експлуатації та зберігання. Інтервал між щілинами — див. Цей інтервал найпопулярніший серед садівників і фермерів, що підходять для більшості городніх культур.
Робочий тиск стрічки 0,4-1,2 бари — діапазон тиску забезпечить заявлене водозлиття 1.1-1.3 літра на годину з кожного евітера. Стрічка витримує більший тиск, проте в такому разі водозлиття буде більше заявленого.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Santehplast |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Стрічка для крапельного поливу |
| Витрата води (м3/год) | 1.1 |
| Відстань між водовипусками/емітером | 20 см |
| Довжина бухти | 1000 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Діаметр шланга (") | 5/8" |
| Колір | Чорний |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Максимальна температура води | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 2 Бар |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальна температура води | -5 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 0.2 Бар |
| Робочий тиск | 0.2 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 8 мм |
- Ціна: 2 300 ₴/бухта





