
Стрічка 20см 1000м крапельного поливання еміттерна GOLDEN DRIP 8 MILS
1 950 ₴/бухта
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1000м/20см
ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
УВАГА покупці
робіть замовлення в телефонному режимі будуть знижки
телефонуйте будь ласка, для консультації
наші фахівці допоможуть вам вибрати
абсолютно безплатно
З повагою 354 компанії Аміна Артурівна
Крапельна стрічка 20 см
Бухта 1000 м
Виробник Корея технологія
Устікуючи до ультрафіолету
Крапельна стрічка GOLDEN DRIP 8 MILS Drip Tape від українського виробника. Ця стрічка виробляється з первинної сировини з додаванням високоякісних пластифікаторів, що забезпечують стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Стрічка відрізняється від збільшеної товщиною стінок — 0,20 мм, що відповідає товщині 8 mil. Така товщина стін дає змогу використовувати стрічку впродовж 3-5 сезонів за дотримання умов експлуатації та зберігання. Інтервал між щілинами — 20 см. Цей інтервал найпопулярніший серед садівників і фермерів, що підходить для більшості городніх культур.
Робочий тиск стрічки 0,4-1,2 бара — діапазон тиску забезпечить заявлене водозлиття 1.8-2 літри на годину з кожного емітера. Стрічка витримує більший тиск, проте в такому разі водозлиття буде більше заявленого.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Golden Team |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид товару | Стрічка для крапельного поливу |
| Витрата води (м3/год) | 1.2 |
| Відстань між водовипусками/емітером | 20 см |
| Довжина бухти | 1000 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Діаметр шланга (") | 5/8" |
| Колір | Золотистий |
| Максимальна робоча температура | 77 град. |
| Максимальна температура води | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 2 Бар |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальна температура води | -5 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1 Бар |
| Робочий тиск | 1 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 6 мм |
- Ціна: 1 950 ₴/бухта




