
Крапельна стрічка 10 см 100 метрів GARDEN DRIP
295 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 100м/10см
ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
Крапельна стрічка 10 см
Бухта 100 м
Виробник Корея технологія
Устікуючи до ультрафіолету
Крапельна стрічка Drip Tape від корейського виробника. Ця стрічка виробляється з первинної сировини з додаванням високоякісних пластифікаторів, що забезпечують стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Стрічка відрізняється від збільшеної товщиною стінок — 0,20 мм, що відповідає товщині 8 mil. Така товщина стін дає змогу використовувати стрічку впродовж 3-5 сезонів за дотримання умов експлуатації та зберігання. Інтервал між щілинами — 10 см. Цей інтервал найпопулярніший серед садівників і фермерів, що підходить для більшості городніх культур.
Робочий тиск стрічки 0,4-1,2 бара — діапазон тисків забезпечить заявлене водозлиття 1,3 літра на годину з кожного емітера. Стрічка витримує більший тиск, проте в такому разі водозлиття буде більше заявленого.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Good Drip |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид товару | Стрічка для крапельного поливу |
| Витрата води (м3/год) | 1.4 |
| Відстань між водовипусками/емітером | 10 см |
| Довжина | 100 м |
| Довжина бухти | 100 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний робочий тиск | 2 Бар |
| Мінімальний робочий тиск | 0.7 Бар |
| Робочий тиск | 1 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 0.7 мм |
- Ціна: 295 ₴




