
Стрічка 10 см 1000 метрів Water Drip Корея
1 980 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: WDr-10-1000
ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
ЛІНТА ДЛЯ КРАЩОГО ПОЛІВА Water Drip Корея
Призначення ― поливання та зрошення, країна виробник — Корея. У наявності як евіттерна, так і щілинна (10 см, 15, 30, 30, 40,50 см), питайте в менеджера за потребою.
Крапельна шланг або крапельна стрічка використовується для поливання на городах і фермерських господарствах. Виріб являє собою шланг із вбудованими отворами (за типом бувають двох видів: щілинна й евіттерна), які рівномірні одна від одної на однаковому відстані 10 см, 15, 20, 30, 40, 50 см. Завдяки конструктивним особливостям досягається максимальний ефект за мінімальних витрат води завдяки можливості розташувати трубку вздовж грядки, а іміттер під кожним окремим кущем біля його основи.
З монтажем капельного зрошення не виникне жодних проблем. Монтаж відбувається за допомогою пластикових фітингів. Усю систему досить просто змонтувати та розібрати в міжсезоння.
Системи крапельного поливу знайшли своє застосування в системах із низьким тиском, тому буде дуже актуальна на присадибних ділянках, де подання відбувається за допомогою глибинних або інших типів водяних насосів із можливістю подавання максимального напора з тиском 0,5 атмосфери.
Переваги крапельного поливання:
-
збільшення виходу товарної продукції до 90% під час вирощування томатів, огірків, капусти, цибулі, перцю, картоплі;
-
рівномірний розподіл води всіма кущами та грядками, що дасть змогу досягти найбільшого врожаю за малого споживання води;
-
економія води на 60%, порівнюючи з поливанням усього ґрунту навколо грядок;
-
контроль насиченості води кореневої системи;
-
підвищена врожайність, часто у 2 і більше разів
-
мінімізує зайву трату добрив;
-
точковий кущовий полив забезпечує інтенсивний ріст рослин, уникаючи поливання бур'янів;
-
запобігає зсіданню ґрунту через рясне поливання навколо грядок.
-
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WaterPRO |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид товару | Стрічка для крапельного поливу |
| Витрата води (м3/год) | 1.4 |
| Відстань між водовипусками/емітером | 10 см |
| Довжина бухти | 1000 м |
| Діаметр | 17 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний робочий тиск | 1.5 Бар |
| Мінімальний робочий тиск | 0.4 Бар |
| Робочий тиск | 1 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 8 мм |
- Ціна: 1 980 ₴




