
Фітинг-адаптер поворотний для конектора з внутрішньою різзю 1/2-3/4-1 дюйм (5821)
130 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5821
+380 (68) 960-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості
Поворотний адаптер під конектор (5821) застосовується в комбінації зі швидкознімними конекторами, кранами або трійниками із зовнішньою різзю 1/2, 3/4 або 1 дюйм для під'єднання садових шлангів різних діаметрів до системи водопостачання. Робочий тиск до 4 атмосфер. Виготовляється адаптер із якісного пластику, стійкого до механічних навантажень, дії розчинів добрив і ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Невелика вага проти металевих аналогів;
- Не іржавіє, виготовлений із пластику з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтажа;
- Можливість під'єднання у важкодоступних місцях;
- Надійне нарізне з'єднання;
- Тривалий термін експлуатації.
Коротка інструкція з монтажу адаптера:
- Змонтувати трійник або кран у магістральну трубу;
- Накрутити адаптер на трійник/кран;
- Налаштувати кут нахилу адаптера;
- З'єднати шланг і адаптер за допомогою конектора;
- Під'єднати другим конектором із протилежного боку шланга пістолет або дощівник;
- Подати воду у шланг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,014 кг |
| Вид різьби | внутрішня |
| Діаметр різьби | 12 мм (1/2") - 25 мм (1") |
| Діаметр шланга (") | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Обсяг | 0,00005 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,01 кг/м^3 |
| Застосування | для конекторів |
| Тип | різьба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴







