
Кран стартовий з гумкою Mavi для трубки 16 мм (9106)
13 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9106
ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
Особливості
Вбудовується в трубки з малим діаметром і забезпечує доставляння води безпосередньо в кореневу зону.
Така крапельниця чудово підходить для професійного та аматорського вирощування великої кількості рослин і розсади горщиків, а також для організації поливання в тепличних умовах.
Особливості
Кран стартовий із гумкою Mavi (9106) використовується під час створення систем крапельного поливу із застосуванням сліпої трубки або багаторічної крапельної трубки з вбудованими евіттерами діаметром 16 мм. Монтується стартовий кран в отвір у стінці магістральної ПВХ труби мінімального діаметра 25 мм, оптимальний є діаметр 32 мм. З протилежного боку крана одягається сліпа трубка, додаткова її фіксація не потрібна. Виготовляється кран із високоякісного ПВХ, стійкий до механічних навантажень, дії водорозчинних добрив і ультрафіолету.
Переваги
- Гострі ребра з'єднання для надійного кріплення трубки;
- Виготовлений із первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Легкий хід запірного механізму;
- Надійно фіксується в стінці магістральної труби.
Коротка інструкція з монтажу стартового крана з гумкою:
- У магістральній трубі просвердлити отвір діаметром 14 мм;
- Вставити гумку в отвір;
- Вставити кран у отвір;
- З протилежного боку надіти сліпу трубку або трубку з крапельницями на "ерш".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mavi |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,03 кг |
| Діаметр отвору для підключення | 14 мм |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 50 шт |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Обсяг | 0,00009 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,022 кг/м^3 |
| Застосування | для трубки 16 мм |
| Спосіб підключення | гумка |
| Тип | кран стартовий |
- Ціна: 13 ₴



