
Фітинг-трійник перехідний із серії Jet на стандартний конектор (5603)
37 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5603
+380 (68) 960-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості
Трійник для конекторів (5603) застосовується в комбінації зі стандартними конекторами та конекторами серії Jet для переходу зі шлангів більшого діаметра на менший. Дає змогу живити одночасно дві лінії поливання від одного джерела води. Робочий тиск до 4 атмосфер. Виготовляється трійник із якісного пластику стійкого до механічних навантажень, дії розчинів добрив і ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Невелика вага та низька ціна;
- Не іржавіє, виготовлений із пластику з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтажа;
- Надійне швидкознімне з'єднання;
- Тривалий термін експлуатації.
Коротка інструкція з монтажу перехідного трійника:
- Змонтувати конектора на шланги;
- З'єднати шланги між собою за допомогою трійника;
- Під'єднати пістолети або дощівники;
- Подати воду в систему.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трійник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,017 кг |
| Діаметр шланга (") | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість виходів | 3 |
| Обсяг | 0,00018 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м^3 |
| Застосування | для конекторів |
| Серія | Jet + |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴


