
Форсунка для висувних дощувателів Presto-PS, в упаковці - 10 шт. (7739)
84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7739
+380 (68) 960-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості
Форсунка для висувних дощувателів Presto-PS (7739) використовується як ремкомплект для висувних дощувателів 7711, 7712, 7713. Діаметр поливу 4,9-5,5 метра.
Переваги
- Прихований спосіб установки;
- Універсальність використання;
- Використовуються для систем автоматичного поливу;
- Догляд за газоном без переносу/демонтажу системи;
- Дозволяє вносити водорозчинні добрива;
- Збереження оптимального рівня вологості грунту і повітря.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,0084 кг |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Максимальний діаметр поливу | 11 м |
| Матеріал | Пластик |
| Обсяг | 0,000038 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,00095 кг/м^3 |
| Площа поливу | 95 м^2 |
| Поворотні сопла | Немає |
| Робочий тиск | 2-5 bar |
| Витрата води | 9,4 л/хв |
| Режим поливу | секторний / круговою |
| Тип | змінна форсунка |
| Кут поливу | 0-360° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴






