
Трубка 16 мм 100 метрів 1.3 для крапельного поливання "Evci Plastik"
690 ₴/бухта
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Evci 100-16-1.3
ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
Особливості
Вбудовується в трубки з малим діаметром і забезпечує доставку води безпосередньо в кореневу зону.
Така крапельниця чудово підходить для професійного та аматорського вирощування великої кількості рослин і розсади горщиків, а також для організації поливання в тепличних умовах.
ТУРЕЧКІ ТЕХНОЛОГІЇ "Evci Plastik"
Особливості
Сліпуча крапельна трубка є найбільш універсальним і недорогим вибором для створення системи крапельного поливання. Основною перевагою сліпої крапельної трубки, порівнюючи з крапельною стрічкою та багаторічною трубкою з крапельницями, є можливість організувати поливання на ділянках із нерівномірно посадженими рослинами.
Для побудови системи на основі сліпої трубки необхідно додатково купувати садові крапельниці. Відстань між крапельницями задається довільно, залежно від місця розташування конкретної рослини. Капельниці встановлюються під корінь у заздалегідь підготовлені за допомогою дырокола отвори.
Сліпуча крапельна трубка 100 м-16 мм являє собою ПВХ-кажу діаметром 16 мм із товщиною стінки 1,3 мм. Стінка трубки суцільна, без отворів і вбудованих емітерів. Широкий вибір фітингів і крапельниць дає змогу швидко та легко створити нову зрошувальну систему або під'єднатися до вже наявної. Завдяки наявності в складі трубки ультрафіолетового фільтра знижується вплив на неї сонячних променів, що гарантує тривале використання 4-5 років і більше.
Використовується трубка для прикореневого зрошення та внесення добрив як на відкритому ґрунті, так і в теплицях для зволоження повітря за допомогою розпилювачів "Туман". Крім звичайних видів застосування, оптимально підходить для організації поливу дачних і прибудинкових ділянок, живоплоту, квітів у горщиках, садів, виноградників, ягідних культур.
Крапельна трубка легко монтується в короткі терміни та з мінімальними витратами праці. Використовуйте тільки розчинні у воді добрива. Перед завершенням зрошення промивайте трубки, щоб уникнути відкладення осаду.
Переваги
- Простота монтування системи;
- вільне розташування крапельниць;
- Універсальність використання;
- Дає змогу вносити водорозчинні добрива.
Застосування
- Полив сільськогосподарських культур на відкритому ґрунті;
- Полив сільськогосподарських культур у парниках і теплицях;
- Поливання розсади на відкритому та закритому ґрунті;
- Поливання декоративних рослин і квітів;
- Домашні ділянки.
Коротка інструкція з монтажу сліпої крапельної трубки:
- Укласти гілки трубки вздовж рядів;
- Перпендикулярно рядам укласти магістральну трубу;
- На початку магістральної труби змонтувати фільтр для очищення води. сітчастий або дисковий;
- З'єднати трубку з підливою трубою за допомогою стартерів або кранів;
- Одягнути трубку на стартер;
- Проробити отвори 3 мм на необхідній відстані за допомогою дырокола;
- Встановити крапельниці потрібного вигляду;
- Заглушити кінець кожної гілки за допомогою заглушки;
- У разі механічного пошкодження сліпої трубки використовуйте ремонтне з'єднання.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Evci Plastik |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 16 мм |
| Товщина стінки | 1.3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна трубка |
| Довжина бухти | 100 м |
| Вид товару | Трубка для крапельного поливу |
| Довжина | 100 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0,073 м^3 |
| Об'ємна вага | 18,23 кг/м^3 |
| Вид крапельниці | без крапельниць |
| Max робочий тиск | 2 bar |
| Min робочий тиск | 0,4 bar |
| Габаритні розміри д/ш/в | 53*53*24 см |
| Одиниця | 1 шт |
| Стійкість до ультрафіолету | Да |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 690 ₴/бухта







