
Коліно шарнірне Presto-PS для під'єднання висувних дощівників із зовнішньою різзю 1/2 - 3/4 дюйма (7506)
153 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7506
+380 (68) 960-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості
Коліно шарнірне для висувних дощівників Presto-PS (7506) використовується для монтажу в магістральну трубу висувних дощівників із внутрішньою різзю 1/2". Дає змогу швидко та точно відрегулювати глибину встановлення дощівників. Виготовлено з високоякісного ПВХ, стійкого до корозії та пошкоджень.
Переваги
- Простота монтажа;
- Довгий термін експлуатації;
- Можливість регулювання в процесі експлуатації;
- Прихований спосіб встановлення дощівників;
- Використовуються для систем автоматичного поливання.
Коротка інструкція з монтажу подовжувача:
- Встановити контролер поливання всередині або зовні приміщення залежно від використовуваної моделі;
- Поруч із виходом магістральної труби змонтувати бокс для клапанів і в нього встановити електромагнітний клапан;
- Під'єднати клапан до контролера та магістралі подавання води;
- Під'єднати підіймальну трубку до виходу клапана;
- У заздалегідь викопану траншею до місця розташування дощівників укласти підсумувальну трубку;
- У місці встановлення дощівника змонтувати в трубку трійник або кут із внутрішньою різзю 3/4";
- У нього вкрутити коліно та відрегулювати його до потрібної висоти, щоб дощівник був повністю втоплений у землю;
- Накрутити дощівник на коліно, присипати землею та добре утрамбувати;
- У разі потреби повторити дії пункт 2-7 залежно від кількості ліній зрошення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,05 кг |
| Вид різьби | наружная |
| Діаметр різьби | 1/2, 3/4 |
| Довжина | 24 см |
| Одиниця | 1 шт |
| Обсяг | 0,0004 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,09 кг/м^3 |
| Робочий тиск | 2-5 bar |
| Тип | коліно шарнірне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴



