Особливості
Крапельниця садова "Туман" використовується зі сліпою трубкою діаметром 16 і 20 мм або з трубкою для крапельниць діаметром 5 мм для побудови комбінованих систем крапельного поливання. Перевага та особливість крапельниці Туман – це можливість її використання для підкронового поливання рослин. Розпилення імітує великий туман і максимально наближене до природного зволоження ґрунту та повітря. Застосовується цей тип крапельниць як для наземного, так і для підвісного методу поливання на відкритому ґрунті або в теплицях. Сектор поливання — 30°. Витрата води за тиску 1 атмосферу становить 30 л/год. Максимальний радіус поливання до 1,7 метра. Рекомендований робочий тиск у системі від 2 до 4, а мінімально необхідний для роботи спринклеру — 0,2 атмосфери.
Крапельниця Presto-PS високоякісного, стійкого до впливу ультрафіолетового випромінювання та хімікатів пластику. Під час виробництва використовуються тільки первинні матеріали. Дає змогу швидко побудувати нову поливну систему або під'єднатися до вже наявної. Емітер розбірний, що уможливлює легке його обслуговування та очищення в разі загрязнення. . Оптимально підходить для багаторічних чагарників, молодих хвойних дерев, розсади овочевих культур. Також цей різновид крапельниць служить основою для організації системи зрошення і підживлення квітів і розсади, під час використання в комбінації з капельною трубкою 5 мм і стійкою для крапельниць.
Переваги
- Простота встановлення;
- Універсальність використання;
- Висока ефективність і економність;
- Рівномірний розподіл вологи по всієї площі поливу;
- Розбірна конструкція для легкого очищення;
- Дає змогу вносити водорозчинні удобрення;
- Збереження оптимального рівня вологості ґрунту та повітря. < /ul>
- Зрошення невеликих теплиць/парників;
- Полив декоративних культур в оранжерері та зимових садах;
- Поливання розсади на відкритому та закритому ґрунті;
- Поливання квітів і розсади в горщиках;
- Полив хвойних рослин;
- Зволоження повітря;
- Прикореневе внесення добрив.
- Укласти гілки сліпа трубка вдоль рядів; < li>Перпендикулярно рядам укласти магістральну трубу;
- На початку магістральної труби змонтувати фільтр для очищення води. сітчастий або дисковий;
- З'єднати трубку з трубою, що піддає, за допомогою стартерів або кранів;
- За потреби розводити трубки за допомогою трійників і куточків;
- Заглушити кінець кожної гілки за допомогою заглушки;
- Закріпити трубку на землі притискною спицею;
- У разі механічного пошкодження сліпої трубки використовуйте ремонтне з'єднання;
- Прокласти відчини в сліпій трубці діаметром 3 мм на потрібному відстані за допомогою дирокола;
- Встановити крапельниці.
Застосування
Коротка інструкція з монтажу крапельниці Туман:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Туманоутворювач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Min робочий тиск | 0,2 bar |
| Вага | 0,002 кг |
| Одиниця | 1 шт |
| Використовується з | трубкою 5 мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт |
| Обсяг | 0,00001 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,0019 кг/м^3 |
| Робочий тиск | 1 bar |
| Радіус поливу | 1,5 м |
| Розмір краплі | туман |
| Витрата води | 30 л/год |
| Спосіб підключення | в отвір |
| Кут поливу | 30° |
- Ціна: 5,87 ₴









