
Трубка 16 мм 20 см 200 метрів багаторічна з крапельницями "MCL"
1 390 ₴/бухта
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MCL-20-200
ЗВІНІТЬ для знижки —%
Телефон компанії +380689602351
Офіційний сайт компанії — aminajc.com.ua.
Для отримання точної ціни, наявності та швидкого надсилання — зв'яжіть із нами телефоном або оформіть замовлення через офіційний сайт компанії.
Закази приймаються тільки через офіційний сайт компанії або в телефонному режимі.
Закази, оформлені іншими способами, не обробляються
Копіюйте посилання і відкривайте через Google для перегляду повного асортименту, актуальних цін і спеціальних пропонувань. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — це вигідніше та зручніше. Більше моделей, реальні фото зі складу та найкращі ціни представлені на офіційному сайті aminajc.com.ua. Рекомендуємо оформляти замовлення безпосередньо через сайт або в телефонному режимі — ви отримаєте професійну консультацію, точний підбір і найкращі умови співпраці.
Особливості
Вбудовується в трубки з малим діаметром і забезпечує доставку води безпосередньо в кореневу зону.
Така крапельниця чудово підходить для професійного та аматорського вирощування великої кількості рослин і розсади горщиків, а також для організації поливання в тепличних умовах.
Особливості
Багаторічна трубка є найбільш універсальним і ефективним рішенням для організації систем крапельного поливання. Основною перевагою крапельної трубки з вбудованими крапельницями, порівнюючи з крапельною стрічкою, є можливість її використання триваліший термін — від 3 до 7 років. Товста стінка, виготовлена з якісного матеріалу, дає змогу не прибирати трубку на зиму без зменшення терміну експлуатації.
Багаторічна крапельна трубка являє собою ПВХ трубку діаметром 16 мм із товщиною стінки 0.9 мм. Не має швів, задирок і зварних з'єднань. Через кожні 20 см у неї вбудовані циліндричні крапельниці (емітери) на 4 виходи з довгим фільтрувальним лабіринтом великої площі для мінімального ризику забруднення крапельниці. Витрата води з кожної крапельниці 2 л/год. Широкий асортимент фітингів дає змогу швидко та надійно створити нову зрошувальну систему або під'єднатися до вже наявної.
Використовується багаторічна трубка для прикореневого зрошення та внесення добрив як на відкритому ґрунті, так і в теплицях. Крім звичайного спектра застосування, оптимально підходить для організації поливання садів, виноградників, ягідних культур.
Крапельна трубка легко монтується в короткі терміни та з мінімальними витратами праці. Застосування в складі спеціального ультрафіолетового фільтра надійно захищає її від впливу сонячних променів і гарантує використання до 7 років. Використовуйте тільки розчинні у воді добрива. Перед завершенням зрошення промивайте трубки, щоб уникнути відкладення осаду.
Максимально допустима довжина однієї гілки становить 97 метрів, витрата води з однієї крапельниці — 2 літри на годину, це обов'язково враховувати для правильної побудови системи поливання багаторічною трубкою. Рівномірність зрошення 85-90%
Максимально допустимий тиск, що гарантує правильну роботу крапельниць до 2 атмосфер!
Переваги
- Простота монтажа;
- Універсальність застосування;
- Тривалий термін експлуатації;
- Точний і рівномірний водовилив на всій довжині;
- Підтримка оптимального рівня вологості в прикореневій зоні рослин;
- Зменшення росту бур'янів і виникнення грибкових захворювань рослин;
- Використовується як на невеликих присадибних ділянках, так і на полях;
- Дає змогу вносити водорозчинні добрива;
Застосування
- Полив сільськогосподарських культур на відкритому ґрунті;
- Полив сільськогосподарських культур у парниках і теплицях;
- Поливання розсади на відкритому та закритому ґрунті;
Коротка інструкція з монтажу крапельної трубки:
- Укласти гілки крапельної трубки вздовж рядів.
- Перпендикулярно рядам укласти магістральну трубу;
- На початку магістральної труби змонтувати фільтр для очищення води. сітчастий або дисковий;
- З'єднати трубку з магістральною трубою за допомогою стартерів або кранів;
- Одягнути трубку на стартер;
- За потреби розводити трубки за допомогою трійників и куточків;
- Заглушити кінець кожної гілки за допомогою заглушки;
- Закріпити трубку на землі притискною спицею;
- У разі механічного пошкодження крапельної трубки використовуйте ремонтне з'єднання.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Трубка для крапельного поливу |
| Витрата води (м3/год) | 2 |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина | 200 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна трубка |
| Товщина стінки | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Max робочий тиск | 2 bar |
| Min робочий тиск | 0,5 bar |
| Вага | 11 кг |
| Вид крапельниці | кругла крапельниця |
| Габаритні розміри д/ш/в | 61*61*28 см |
| Одиниця | 1 шт |
| Обсяг | 0,107 м^3 |
| Об'ємна вага | 26,63 кг/м^3 |
| Відстань між крапельницями | 20 см |
| Витрата води з одного крапельниці | 2,0 л/год |
| Стійкість до ультрафіолету | Да |
- Ціна: 1 390 ₴/бухта










