Топ продаж

Стартер для крапельниць Presto-PS для краплинної трубки 3,5 мм, в упаковці - 100 шт. (5132)
3,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5132
+380 (68) 960-23-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
Стартер Presto-PS (5132) використовується при побудові систем крапельного поливу в комбінації зі сліпою трубкою діаметром 16 і 20 мм для підключення садових крапельниць. Вбудовується в отвір діаметром 3 мм у сліпий трубці. З протилежного боку для переходу на крапельниці на адаптер одягається трубка 3,5 мм Виготовлений з якісного первинної сировини, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і добрив.
Переваги
- Адаптер виготовлений з первинного ПВХ з додавання УФ-стабілізатора;
- Швидкий і легкий монтаж;
- Надійно з'єднує магістральну трубу і садові крапельниці.
Коротка інструкція з монтажу стартера для крапельниць:
- Взяти магістральну трубу 16 мм;
- З допомогою діркопробивача проколоти отвір діаметром 3 мм;
- Вставити стартер в отвір;
- Надіти трубку 3.5 мм;
- Підключити крапельниці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0,000001 м^3 |
| Застосування | стартер для шлангу |
| Об'ємна вага | 0,0003 кг/м^3 |
| Спосіб монтажу | в отвір 4 мм |
| Тип | стартер на 1 вихід |
| Використовується з | трубкою 3.5/16 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Одиниця | 1 шт |
| Вага | 0,0004 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3,75 ₴



